Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Parkování návštěvníků na víkendové akci Planeo Cup

planeo

O víkendu 13. a 14. května se v Kuřimi uskuteční finálový turnaj Planeo Cup - Poháru mládeže FAČR, který pořádá FC Kuřim. Parkování pro návštěvníky s osobními automobily je zajištěno na parkovišti před Sportovní halou. Vjezd na parkoviště je z kruhového objezdu u Wellness Kuřim. Na příjezdu bude mít pořadatel službu, která bude parkující návštěvníky navigovat. Současně bude mít na místě dohled Městská policie Kuřim. Žádáme návštěvníky turnaje Planeo Cup, aby neparkovali jinde než na vyhrazené ploše.


9.5.2023 16:52:46 - aktualizováno 9.5.2023 16:56:26 | přečteno 138x | Bc. Soňa Šmahelová
load