Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dotační programy pro kulturu a sport vyhlášeny

DJI 0768

Zastupitelstvo města Kuřimi na svém zářijovém zasedání odsouhlasilo vyhlášení dotačních programů. Vyhlášeny jsou letos tři: Dotační program "PODPORA KULTURNÍ A SPOLKOVÉ ČINNOSTI VE MĚSTĚ KUŘIMI" pro rok 2024Dotační program "PODPORA SPORTOVNÍ ČINNOSTI VE MĚSTĚ KUŘIMI" pro rok 2024 a  Dotační program "VYUŽÍVÁNÍ MĚSTSKÝCH SPORTOVIŠŤ" pro rok 2024Lhůta pro podání žádosti o poskytnutí dotace je od 09.10.2023 do 22.10.2023. 

12.9.2023 12:41:24 | přečteno 407x | Bc. Soňa Šmahelová
load