Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dokončení terminálu se posouvá

DSCF7660

Rekonstrukce autobusového terminálu bude dokončena později. Rada města dne 12. října prodloužila zhotoviteli termín dokončení rekonstrukce autobusového terminálu o 90 dní, tedy do posledního týdne měsíce ledna 2023.

Důvodem je zásah vyšší moci v podobě války na Ukrajině. Ta se významně projevila zvláště v oblasti pracovní síly a dodávek některých materiálů, především železných konstrukcí. Hlavní část prací by měla být hotova do konce měsíce listopadu či začátku prosince, především by měly být hotovy komunikace včetně finálních vrstev asfaltu tak, aby byl co nejméně omezen provoz autobusů.

2.11.2022 18:53:24 | přečteno 458x | Bc. Soňa Šmahelová
load