Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Bezručova čtvrť - zahájení prací

bezrucka

Město Kuřim informuje o zahájení stavebních prací na ul. Bezručova čtvrť 839 - 1116, které bude provádět spol. EUROVIA CS a.s.

Celková koncepce povede k vybudování uličního prostoru s jednosměrným provozem od ul. Legionářská a obousměrným provozem jízdních kol, kde budou po obou stranách vybudovány parkovací zálivy podélných stání.

Plánujeme práce zahájit výstavbou hnízda pro kontejnery u křižovatky s ul. Legionářská, dále pak vybudujeme parkovací záliv podélných stání a nových chodník v linii bytového domu, následně pak podélný parkovací záliv na protilehlé straně, kde v současné době podélně parkují vozidla. Stavbu dokončíme frézováním a pokládkou nových živičných vrstev a osazením nového dopravního značení. Po celou dobu výstavby bude zajištěn přístup k bytovému domu, příjezd bude umožněn po dohodě se stavbou podle možností technologických postupů výstavby.

Předpokládaná doba realizace hlavních stavebních prací je 60 dní.
4.5.2023 22:45:22 - aktualizováno 4.5.2023 22:48:20 | přečteno 177x | Bc. Soňa Šmahelová
load