Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Aplikace Kuřim v mobilu

DJI 0698

Od tohoto týdne byla spuštěna aplikace Kuřim v mobilu. Tato oficiální aplikace města Vám umožní přístup k sekcím Kalendář akcíAktualityÚřední deskaVyhledat kontakt a sekci Jak vyřídit. Díky tomu budete mít vše důležité stále při ruce, nezmeškáte žádnou důležitou akci a kontakty budete mít vždy přímo v telefonu. V sekci Oznámení událostí se dozvíte např. o plánovaných odstávkách energií nebo dopravních omezeních. Životní úroveň ve městě můžete vylepšit zasíláním Vašich požadavků přímo z aplikace formou Ohlášení závady. A pokud si nebudete vědět rady, pomohou vám podrobné návody, které řeší jednotlivé životní situace v sekci Jak vyřídit.

10.1.2023 20:04:05 | přečteno 173x | Bc. Soňa Šmahelová
load