Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Family Point Kuřim

Město Kuřim získalo finanční podporu z dotačního programu Jihomoravského kraje „Podpora pro-rodinné politiky na úrovni obcí pro rok 2011“ na projekt Family Point Kuřim.

Co je to Family Point?
Místo přátelské rodině, které bezplatně poskytuje:
•  možnost přebalení a nakrmení dětí
•  dětský koutek
•  informace, nasměrování a pomoc v oblastech života rodin

Family Point Kuřim je umístěn v příjemném prostředí Wellness Kuřim, Sportovní 1082/1. Přístup do budovy i do místnosti určené pro Family Point je bezbariérový.

Provozní doba:
Pondělí - Pátek od 8 do 21 hodin
Sobota – Neděle od 9 do 21hodin

Místnost je vybavena kobercem, přebalovacím pultem s podložkou, pohovkou vhodnou pro kojení, úložným prostorem, mikrovlnnou troubou pro ohřev dětské stravy, dětským nábytkem, hračkami, knížkami a pastelkami. Vedlejší místnost je určena jako úschovna kočárků. Aby měli uživatelé Family Pointu v případě potřeby možnost vyhledat si potřebné informace na internetu (odjezdy IDS, telefonní čísla, úřední hodiny, otevírací doby a jiné) je v místnosti k dispozici veřejný internet.

Rádi bychom Vás informovali o tom, že Město Kuřim získalo z dotačního programu Jihomoravského kraje „Podpora pro-rodinné politiky na úrovni obcí“ dotaci na projekt Family Point Kuřim, a to na dovybavení zařízení na základě požadavků zjištěných u uživatelů.

Více informací o projektu Family Point najdete na webových stránkách www.familypoint.cz

logo familypoint, obrázek se otevře v novém okně

 
29.2.2012 8:13:29 - aktualizováno 17.7.2014 8:50:45 | přečteno 4662x | Jiří
load