Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rezervace termínu

Rezervace termínu na přepážkách je výhodou, ale není podmínkou pro podání žádosti o doklady, případně jejich vyzvednutí.
Přepážková pracoviště jsou standardně k dispozici i volně příchozím.

STAV VYŘÍZENÍ ŽÁDOSTÍ

Odbor dopravy Vám sděluje, že všechny žádosti o vydání ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ podané u tohoto úřadu do 17.3.2023 včetně jsou VYŘÍZENÉ a připravené k předání občanům.

Odbor správní a vnitřních věcí Vás informuje, že můžete při podání žádosti o OBČANSKÝ PRŮKAZ a CESTOVNÍ PAS zadat své telefonní číslo, popřípadě e-mail, kam Vám bude zaslána informace o tom, že je doklad vyhotoven.

Aktuální stav obsazenosti přepážek můžete sledovat v monitoru vytížení přepážek.

Nová rezervace termínu

Výběr služby Vyberte službu, na kterou chcete provést rezervaci:

Termíny jsou zpřístupňovány na 30 dnů dopředu počínaje dnešním datem ( z neděle na pondělí a z úterý na středu po půlnoci se automaticky zpřístupní další den s novými termíny ).

Důležité informace k rezervaci

Jedna rezervace je platná pouze na jeden úkon / osobu.
Upozornění: od 17:00 do 18:30 hodin je platba za správní poplatek možná pouze platební kartou!

Služba rezervace termínu je dostupná i telefonicky v pracovních dnech přes podatelnu městského úřadu na čísle 541 422 311.

V případě technických problémů s rezervačním systémem se prosím obracejte na e-mail:
jizdny@kurim.cz, svoboda@kurim.cz, mob. 777 254 338, 777 307 294 nebo tel. 541 422 328, 541 422 327.


Vyplněním formuláře berete na vědomí zpracování osobních údajů. V souvislosti s nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR) Vám sdělujeme, že Vaše osobní údaje (jméno, příjem, e-mail) slouží pouze k zasílání pokynů a realizaci Vaší registrace ke službě. Nejpozději do 10 dnů po využití služby budou vaše osobní údaje smazány.


18.4.2020 16:58:18 - aktualizováno 7.2.2023 6:48:39 | přečteno 89334x | ernest
load