Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Portál občana - Kuřim

Rozhraní pro občany

V S T U P   D O   A P L I K A C E   R A P

Modul RAP (registr pohledávek města směrem k občanovi) je komunikační rozhraní nad agendou příjmů města Kuřim a umožní uživateli, po jednoznačné identifikaci jménem a heslem, získat informace o stavu svých závazků vůči městu Kuřim, či o blížícím se termínu splátky. Kromě souhrnného přehledu jsou k dispozici také základní informace o jednotlivých případech přihlášeného občana, jako např. evidenční údaje zvolené pohledávky, přehled všech předpisů a uskutečněných plateb, či např. údaje nutné k provedení úhrady nedoplatku převodem z účtu včetně variabilního symbolu.

K práci s aplikací RAP je doporučen prohlížeč Internet Explorer verze 7 a vyšší. Pokud používáte  verze Internet Exploreru verze 10 nebo verze 11 a zobrazí se Vám oznámení, že používáte nepodporovaný typ prohlížeče, přepněte si zobrazení do kompatibilního režimu (menu NÁSTROJE položka NASTAVENÍ KOMPATIBILNÍHO REŽIMU, dále pak tlačítkem PŘIDAT vložit do seznamu adresu http://radnice.kurim.cz:8081/Gordic/Ginis/App/RAP05/ a pak okno zavřete tlačítkem ZAVŘÍT)

Po prvním přihlášení proběhne kontrola a automatické nastavení prohlížeče, pak je již vše připraveno k práci s aplikací. Ovládání programu je poměrně intuitivní, v případě nejasností poslouží integrovaná nápověda, případně přiložený manuál.

ikona souboruNávod v PDF

Jak si uživatelský účet v modulu RAP vytvořit?

K přihlášení do modulu RAP jsou nutné přihlašovací údaje. Jejich přidělení je podmíněno ověřením totožnosti žadatele platným průkazem totožnosti (občanský průkaz, pas). Proto není možné přihlašovací údaje získat jinak, než osobní návštěvou odboru finančního.

S sebou si vezměte platný průkaz totožnosti. Přidělováním přihlašovacích údajů do aplikace RAP jsou pověřeny:

Jitka Oplatkovámístní poplatky - komunální odpad541 422 321
727 804 234 
oplatkova@kurim.cz
Dana Kratochvilovámístní poplatky - psi...541 422 324kratochvilova@kurim.cz7.3.2014 8:21:15 - aktualizováno 18.3.2019 9:03:14 | přečteno 3652x | m.svoboda
load