Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Žádost o zapůjčení nádoby na bioodpad

Chcete třídit BIOODPAD?

Město Kuřim nabízí obyvatelům rodinných domů využití sběrných hnědých nádob o objemu 240 litrů. Svoz probíhá jedenkrát týdně od dubna do října. Zapojení do systému třídění biologicky rozložitelného odpadu je možné na základě vyplnění elektronické žádosti níže uvedeným formulářem.

Nové nádoby se přidělují výhradně jmenovitě na jednotlivce za domácnost. Podmínkou je trvalý pobyt žadatele ve městě Kuřim a zaplacení poplatku za odpady, nebo zaplacení poplatku za odpady majitelem nemovitosti. Nádoby se pak přidělují po etapách (při shromáždění více požadavků) a v určených ulicích se zástavbou rodinných domů, které svoz bioodpadu technicky umožňují (například v současnosti nevyhovuje ulice Podhoří a U rybníka).


Formulář žádosti o zapůjčení hnědé nádoby na třídění bioodpadu

Označte odpovědi na následující dotazy, prosím:
Máte zájem o zapůjčení hnědé nádoby za účelem pečlivého třídění biologicky rozložitelný odpadu?*:
Pokud jste kladně odpověděli na všech 5 předchozích otázek, uveďte svoje kontaktní údaje:
*Antispam: opište následující kód: antispamový kód

Po odeslání formuláře Vám bude jeho kopie odeslána na e-mail spolu s odkazem, kterým potvrdíte pravost vaší e-mailové adresy.

Oznamovatel bere na vědomí, že jeho osobní údaje (jméno, příjmení, e-mail, telefon) zaslané prostřednictvím formuláře "Žádosti o zapůjčení nádoby na bioodpad" zpracovává město Kuřim v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. c) a e) Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob a v souladu s obecně platnými právními předpisy České republiky v oblasti ochrany osobních údajů.

Účelem zpracování těchto osobních údajů je podání žádosti o zapůjčení nádoby na bioodpad (podnět) prostřednictvím internetové aplikace fyzickou osobou a její zpětné informování o řešení tohoto podnětu. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě v rámci této služby po dobu, než bude vyřízen odeslaný podnět, a dále v souladu se zákonem o archivnictví a spisovým řádem města Kuřimi.

Další informace o zpracování osobních údajů, o právech subjektu údajů a o jejich uplatňování naleznete na webu města Kuřimi v části Zásady ochrany osobních údajů https://www.kurim.cz/gdpr.html.

29.9.2021 15:01:28 | přečteno 1466x | m.svoboda
load