Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kuřim v mobilu

Tato oficiální aplikace města Vám umožní přístup k sekcím Kalendář akcí, Aktuality, Úřední deska, Vyhledat kontakt a sekci Jak vyřídit. Díky tomu budete mít vše důležité stále při ruce, nezmeškáte žádnou důležitou akci a kontakty budete mít vždy přímo v telefonu. V sekci Oznámení událostí se dozvíte např. o plánovaných odstávkách energií nebo dopravních omezeních. Životní úroveň ve městě můžete vylepšit zasíláním Vašich požadavků přímo z aplikace formou Ohlášení závady. A pokud si nebudete vědět rady, pomohou vám podrobné návody, které řeší jednotlivé životní situace v sekci Jak vyřídit.

Aktualizace tohoto programu, byla schválena a publikována na iOS i Android 23.12.2022. Aplikaci si můžete vyhledat a stánout v obchodech Google Play a App Store, nebo pokud ji již máte nainstalovanou, tak postačí její aktualizace.

Aplikace je dostupná pro operační systémy Android (od verze 8x), iOS (od verze 6x).

Nová aplikace pro mobilní telefony je ke stažení na Google play a App Store – pro její vyhledání zadávejte buď „Kuřim“ a nebo „Kuřim v mobilu“ s diakritikou. Pokud již máte v mobilu předchozí verzi, můžete si ji aktualizovat. 


Pro vyhledání můžete použít i tento QR kód:

QR kód pro instalaci aplikace


4.10.2022 0:01:01 | přečteno 309x | myjj
load