Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hlášení závad

Hlášení závad obsahuje dva směry komunikace:
Ohlášení závady umožňuje občanům na mapě vyznačit závadu, a tím ji nahlásit, a opačně sekce
Oznámení událostí umožňuje úřadu informovat občany o důležitých omezeních a podobných informacích rovněž na mapovém podkladu.
Oznámení můžete učinit na webových stránkách nebo prostřednictvím mobilní aplikace "Kuřim v mobilu".

Ohlášení závady představuje možnost zaslat informaci o aktuálních požadavcích a upozorněních občanů pracovníkům města. Typicky se jedná o hlášení, neuklizeného chodníku, nevyvezených kontejnerů až po rušení nočního klidu. Aplikace poskytuje i zpětnou vazbu pro veřejnost o přijatých požadavcích a stavu jejich řešení. 

Oznámení událostí probíhá tak, že pracovník městského úřadu Kuřim jednoduše zadá informaci do mapy, a to bodem, čarou nebo polygonem. K dané informací je zadán komentář se zvolenou ikonou pro lepší identifikaci. Typicky se jedná o vyznačení uzavírky a doporučené objížďky, umístění kontejnerů nebo svozových míst, čištění komunikací, informací ohledně přerušení dodávky elektřiny apod. Informace takto zadané se zobrazí v mapovém okně občanovi.

load