Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Situace na silnicích

Aktuální situace na silnicích

Na stránkách http://www.dopravniinfo.cz/ naleznete aktuální informace o dění na pozemních komunikacích zobrazené nad mapovým podkladem. Pomocí tlačítek můžete zobrazit dopravní události, intenzity dopravy, stav sjízdnosti komunikací, počasí v oblastech, kamerové snímky, výstrahy meteohlásek, ale i informace uváděné na proměnných informačních tabulích.

Dopravní informace poskytují také některé zpravodajské portály:

2.11.2011 16:44:35 - aktualizováno 11.12.2012 10:14:52 | přečteno 9991x | krcma.s
load