Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Změny ve vyhlášce o veřejném pořádku

DSC 0554
Zastupitelstvo města odhlasovalo na svém zářijovém zasedání novou Obecně závaznou vyhlášku 3/2020 o veřejném pořádku s následujícími změnami.

Byly doplněny plochy se zákazem požívání alkoholu na veřejných prostranstvích a byly vymezeny dvě plochy, kde lze celoročně rozdělávat oheň. Také bylo odhlasováno omezení používání hlučných strojů a zařízení o nedělích a státem uznaných svátcích a jiných svátcích pouze na dobu od 9 do 12 hodin. Týká se to veškerých prací spojených s užíváním strojů a zařízení způsobujících hluk (např. sekačky na trávu, motorové pily, křovinořezy, vrtačky, apod.).

ikona souboruozv_2020_3_o_verejnem_poradku_final_po_zm_zmeny_final (1).pdf

25.9.2020 22:27:46 - aktualizováno 1.10.2020 8:17:51 | přečteno 899x | Bc. Soňa Šmahelová
load