Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zaskočte si pro radu, jak se zbavit odpadu

DSC 9944

Úterý 1. října bude patřit sběrný dvůr na ulici Havlíčkova školákům. Jihomoravský kraj ve spolupráci se společností Elektrowin zde připravili ekologicko-naučnou akci pro žáky škol „Zaskočte si pro radu, jak se zbavit odpadu“. Upozorňujeme občany, že z důvodu akce bude sběrný dvůr na Havlíčkově v tento den uzavřen, využít mohou areálu CTS Kuřim na ulici Svatopluka Čecha.

Akce proběhne od 9 do 14 hodin a je na ní přihlášeno 274 žáků. Prostřednictvím této akce se žáci dozvědí, jak je důležité třídit odpad z domácností a odkládat jej do míst k tomu určených, aby nedocházelo k poškozování přírody a životního prostředí. Součástí programu budou informace o významu třídění odpadu, jeho přínosu k úspoře surovin a elektrické energie, ochraně ovzduší a o možnostech opětovného využití materiálu získaných v rámci recyklace. Vše, co se žáci naučí, budou také moci během akce zúročit v malém kvizu. Za jeho správné vyřešení získají drobný dárek. Odměna je čeká také v případě, pokud přinesou a odevzdají drobný elektrospotřebič.

26.9.2013 18:34:40 - aktualizováno 29.9.2013 21:51:47 | přečteno 1503x | Bc. Soňa Šmahelová
load