Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyjádření k existenci inženýrských sítí

e UR kurim

Město Kuřim nabízí svým občanům novou bezplatnou službu, která zjednoduší podání žádostí o vyjádření k existenci inženýrských sítí. Na webových stránkách města byl zřízen odkaz pro přístup k aplikaci e-UtilityReport, kde je žadatel systematicky veden k vyplnění formuláře pro vytvoření „Žádosti o vyjádření k existenci sítí“.


Žadatel na základě vyplněného formuláře rozešle elektronickou žádost všem správcům inženýrských sítí, kteří jsou území ORP Kuřim aktivně zapojeni do služby. Pro ostatní správce inženýrských sítí, kteří prozatím neumožňují příjem žádostí touto formou, jsou vygenerovány PDF soubory pro možnost vytištění a doručení svépomocí. Vytvořená žádost je v souladu s platnou legislativou a obsahuje veškeré informace potřebné pro vystavení vyjádření správce.

Ve spolupráci s provozovatelem služby (firma HRDLIČKA spol. s r.o.) byl pro působnost stavebního úřadu sestaven tzv. registr správců, tedy aktuální seznam správců, jejichž inženýrské sítě se na území ORP Kuřim vyskytují.

K podání žádosti postačí připojení na internet a běžný webový prohlížeč. Ovládání aplikace je jednoduché, intuitivní a doplněno nápovědou pro jednotlivé kroky. Vstup do aplikace je prostřednictvím odkazu umístěného na webových stránkách města Kuřim a Veverské Bítýšky:


https://www.kurim.cz/cs/skryte/vyjadrovani-k-existenci-inzenyrskych-siti-pro-stavebniky.html


19.1.2014 22:36:42 - aktualizováno 19.1.2014 22:51:51 | přečteno 2175x | Bc. Soňa Šmahelová
load