Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vyhlášení ankety Sportovec města Kuřimi 2012

IMG 6606web

Město Kuřim vyhlašuje tradiční anketu „Sportovec města Kuřimi roku 2012“, ve které se oceňují nejlepší sportovci, sportovní týmy a také funkcionáři kuřimského sportu za loňský rok. Podmínky k podávání návrhů do ankety nalezente v příloze, termín pro podání nominací je do  21. února 2013.

Podmínky k podávání návrhů do ankety zůstávají stejné jako v loňském roce a jsou uvedeny v přílohách. Představitelé sportovních oddílů a klubů, případně členové sportovního výboru a zastupitelé města, podají do 21. února 2013 své nominace pro jednotlivé kategorie na adresu tajemnice sportovního výboru - Městský úřad Kuřim, Hana Koláčková, Jungmannova 968, Kuřim 664 34, nebo na email kolackovah@radnice.kurim.cz.

ikona souboruSportovec 2012 kriteria

ikona souboruJednotlivé návrhy sportovec 2012

29.1.2013 14:17:26 - aktualizováno 1.2.2013 18:26:24 | přečteno 1747x | Bc. Soňa Šmahelová
load