Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Veřejné projednání - Městská sportovní hala Kuřim

Clipboard01

Město Kuřim zve občany města Kuřimi k veřejnému projednání projektu Městská sportovní hala Kuřim, které se uskuteční v pondělí 9. února od 18 hodin v sálu Klubu Kotelna u Městské knihovny na ulici Popkova 1012.


Pozvánka

NA VEŘEJNÉ PROJEDNÁNÍ

Město Kuřim zve občany města Kuřimi k veřejnému projednání projektu

MĚSTSKÁ SPORTOVNÍ HALA KUŘIM

Termín konání: pondělí 9. 2. 2015 od 18:00 hod.

Místo konání: sál KLUBU KOTELNA, Popkova 1012

(bývalá kotelna u městské knihovny)

Předmětem projednání bude seznámení občanů se stavem přípravy výstavby sportovní haly ve městě Kuřimi. Projekt bude představen z hlediska uživatelského, architektonického a stavebně technického řešení.

Nejen pro zástupce sportovní veřejnosti zazní informace o připravenosti projektu, včetně předpokládaných investičních nákladů nebo očekávaného harmonogramu přípravy stavby. Program bude zahrnovat prezentaci projektu s odborným výkladem projektanta a následně veřejnou diskusi, na které mohou občané vznést své dotazy a případně podněty k řešení.

Kontaktní osoby pro doplňující informace:

Ing. Jindřiška Honců - 541 422 357, honcu@radnice.kurim.cz

PaeDr. David Holman - 725 555 195, e-mail: holman@radnice.kurim.cz


23.1.2015 15:31:02 - aktualizováno 9.2.2015 10:01:40 | přečteno 1601x | Bc. Soňa Šmahelová
load