Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Veřejné projednání - Adaptační strategie na klimatickou změnu regionu Kuřimska

DJI 0262

Město Kuřim zve občany na veřejné představení výstupů projektu Adaptační strategie na klimatickou změnu regionu Kuřimska, které se bude konat v úterý 21. června v 18:00 na kulturním domě v Kuřimi.

Zpracování projektu bylo podpořeno dotačním grantem z Norských fondů. V našem regionu lze podle klimatických modelů očekávat nárůst negativních jevů jako je sucho, vlny veder, extrémní přívalové srážky a bleskové povodně. Tyto změny klimatu pozorujeme v posledních letech stále více.  Adaptační opatření mají snížit negativní dopad těchto jevů na život obyvatel Kuřimi a okolních obcí a zvýšit odpovědnost obcí a jejich obyvatel v ochraně klimatu. Opatření zahrnují zejména hospodaření s vodou, péči o obnovu a rozšiřování ploch zeleně nebo podporu efektivních energetických opatření.

https://www.kurim.cz/cs/samosprava/investicni-akce/adaptacni-strategie-zmeny-klimatu.html

 

NF SFZP CR heslo RGB vertik

30.5.2022 20:43:52 - aktualizováno 6.6.2022 14:28:05 | přečteno 760x | Bc. Soňa Šmahelová
load