Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Upozornění Městského úřadu Kuřim

87153101 2606491499473552 3824680549025316864 n

Krizový štáb obce s rozšířenou působností Kuřim důrazně upozorňuje občany města na nařízení vlády, kterým se zakazuje volný pohyb osob s výjimkou cest do zaměstnání, nezbytných cest za rodinou, cest k obstarání základních životních potřeb, cest do zdravotnických zařízení a cest k vyřízení neodkladných úředních záležitostí. Je možno též pobývat v přírodě.


Žádáme všechny občany, aby bez výjimek dodržovali tato opatření a zdržovali se ve svých domovech. Mimo svůj domov se vydávejte pouze v nezbytných případech. Při cestách mimo svůj domov používejte po celou dobu jakoukoliv ochrannou roušku nebo respirátor, pokud je máte k dispozici. Pokud je k dispozici nemáte, použijte alespoň šálu, šátek, kapesník či podobnou provizorní roušku. Nevstupujte bez roušky do obchodů s potravinami! Dodržujte odstup od ostatních osob nejméně 2 metry a nevytvářejte skupiny.

Vážení občané, ještě jednou vás žádáme: omezte na minimum pobyt mimo své domovy, při cestách mimo domov používejte roušky a držte si odstup nejméně 2 metry od dalších lidí. Těmito opařeními chráníme sebe i své blízké.

Děkujeme.17.3.2020 15:28:10 | přečteno 667x | Bc. Soňa Šmahelová
load