Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Teplejší voda ve Wellness Kuřim

wellness 1

Wellness Kuřim má od konce listopadu teplejší vodu ve spodním rekreačním bazénu. Návštěvníci se tak v sychravých studených dnech mohou ohřát ve vodě, která má příjemnou teplotu 31°C. Zážitkový bazén dále nabízí divokou řeku, vlnovací jeskyni, perličková lůžka, protiproud a vodní hříbek.

„Reagujeme především na přání našich návštěvníků. Původních 29 stupňů ne všem stačilo. Zvážili jsme technické i ekonomické možnosti a rozhodli se v rekreačním bazénu přitápět na velmi příjemných 31 stupňů,“ říká manažer Wellness Kuřim Jan Sojka. „Již dnes je tato skutečnost našimi hosty vnímána velmi pozitivně, sledujeme zejména o víkendech častější využívání vstupů s delším časovým pásmem. Potěšili jsme zejména rodiny s malými dětmi a také seniory,“ doplňuje Sojka.

Wellness Kuřim v říjnu 2012 vkročil do svého třetího roku existence. Jeho branami, od zahájení provozu před dvěma lety, prošlo půl milionu návštěvníků. Areál v letošním roce představil několik novinek – proceduru s mořskou koupelí, reflexní masáže a reflexní terapii nebo unikátní TRX treninky v oblíbeném fitness centru.

IMG 4624up

26.11.2012 10:12:26 - aktualizováno 26.11.2012 10:15:59 | přečteno 3658x | Bc. Soňa Šmahelová
load