Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Stavební práce na radnici pokračují

DSC 5202

Stále pokračují stavební úpravy vstupních prostor radnice a kanceláří odboru dopravy. Práce budou probíhat až do poloviny dubna a může dojít ke krátkodobému omezení provozu některých pracovišť. Občanům se za způsobené komplikace tímto omlouváme a děkujeme za trpělivost.

Koncem února začaly stavební úpravy vstupních prostor radnice a kanceláří odboru dopravy. Budou vytvořeny nové prostory pro podatelnu, která se tak přesune blíže vstupu a současně zde budou i informace pro občany. Vybudována bude také nová čekárna a rekonstrukcí prochází i kanceláře odboru dopravy včetně registru vozidel. Vzhledem k těmto stavebním pracím došlo už v únoru k částečnému omezení fungování odboru dopravy, které se týkalo zejména registru vozidel. Občanům se za způsobené komplikace tímto omlouváme a děkujeme za trpělivost. Revitalizace vstupních prostor radnice i dalších prostor úřadu nakonec přinese občanům snadnější a rychlejší postup při vyřizování jejich záležitostí. Stavební úpravy budou na radnici probíhat až do poloviny dubna, o případných dalších omezeních vás budeme informovat prostřednictvím webových a facebookových stránek města a městského rozhlasu.

10.3.2013 15:16:25 | přečteno 1503x | Bc. Soňa Šmahelová
load