Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Společnost Lidl věnovala MŠ Kuřim částku 50 000 Kč

DSC 7299

Slavnostní otevření zmodernizované prodejny Lidl v Kuřimi proběhlo v pondělí 7. července a těšilo se velkému zájmu místních obyvatel. Slavnostní den doprovázel program pro děti i kulinářská nabídka a uskutečnila se také podpora pro místní mateřskou školu. Celková částka vynesla padesát tisíc korun a finance poslouží k nákupu hracích prvků na hřiště.


Z každého nákupu nad 200 korun uskutečněného v pondělí 7. 7. putovalo 20 Kč pro místní Mateřskou školu Kuřim. Celkem se díky nákupům zákazníků podařilo vybrat 29 520 Kč a společnost Lidl se rozhodla tuto částku navýšit na 50 tisíc Kč. Symbolický šek na 50 tisíc korun byl slavnostně předán včera do rukou ředitelky mateřské školy Lenky Slámové. U předání nechyběl také starosta města Kuřim Drago Sukalovský.

„Děkujeme společnosti Lidl za krásný sponzorský dar. Mateřská škola dětem zakoupí za tuto částku venkovní herní prvky na zahradu MŠ Jungmannova. Ještě jednou děkujeme a odměnou ať jsou všem rozzářené dětské oči,“ říká ředitelka mateřské školky Lenka Slámová.

„Velmi nás těší, že můžeme přispět dobré věci v lokalitě, kde působíme. Dětem v mateřské školce přejeme, aby si co nejvíce užívaly pohybu na venkovním hřišti, které bude díky novým prvkům ještě atraktivnější,“ dodala Jitka Vrbová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

DSC 7275

DSC 728712.7.2014 14:49:06 - aktualizováno 24.7.2014 22:50:23 | přečteno 2539x | Bc. Soňa Šmahelová
load