Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Soutěž pro ZŠ: Věnuj nepotřebný mobil

Clipboard01

Soutěž pro žáky základních škol VĚNUJ NEPOTŘEBNÝ MOBIL se prodlužuje do pátku 7.6.2013 do 10h. Žáci obou kuřimských základních škol mají posledních pár dní na to, donést nepotřebné mobilní telefony a tím přispět k posunu své třídy nebo i celé školy k vítězství v soutěži.

Město Kuřim s partnerem – společností ASEKOL, s.r.o., ve spolupráci s WELLNESS Kuřim, vyhlašuje soutěž pro žáky základních škol. Cílem bude sesbírat co nejvíce vysloužilých, ale i funkčních nepotřebných mobilních telefonů, které budou následně recyklovány.

ikona souboruVĚNUJ NEPOTŘEBNÝ MOBIL

14.5.2013 14:32:13 - aktualizováno 4.6.2013 17:24:31 | přečteno 1396x | Bc. Soňa Šmahelová
load