Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Smuteční vývěsky

DSC 0501 (2)

Oznamujeme občanům, že v Kuřimi byly nově nainstalovány smuteční vývěsky určené pro zveřejnění oznámení o úmrtí. Vývěsky jsou umístěné na nám. Osvobození vedle vchodu do prodejny Brněnka a na nám. 1. května na parkovišti před prodejnou Albert.

 

Smuteční oznámení můžete zveřejnit prostřednictvím podatelny Městského úřadu Kuřim (paní Mrkosové nebo paní Váňové). Dále je možno předat smuteční oznámení určené ke zveřejnění  i v prodejně tisku ve vestibulu nádraží ČD u p. Ráčkové.

Kuřimská radnice tímto krokem vyšla vstříc žádostem rodinných příslušníků, kteří chtějí informovat o úmrtí svých blízkých.


28.12.2016 13:58:53 - aktualizováno 7.3.2017 20:37:10 | přečteno 2886x | Bc. Soňa Šmahelová
load