Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rozpočet Kuřimi pro rok 2014 schválen

MUKurim

Zastupitelstvo města Kuřimi schválilo rozpočet města Kuřimi pro rok 2014 ve výši 251 252 600 Kč, který je pro letošní rok vyrovnaný. Rozpočet byl schválen včetně příspěvků pro městské příspěvkové organizace: pro ZŠ Jungmannova  4, 5 mil. Kč, pro ZŠ Tyršova 5, 4 mil. Kč, pro MŠ Zborovská 5, 8 mil. Kč a pro Centrum sociálních služeb ve výši 4, 9 mil. Kč.

21.1.2014 21:54:02 | přečteno 1223x | Bc. Soňa Šmahelová
load