Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rezervační systém pouze telefonicky

DSC 0554

Po dobu vyhlášení nouzového stavu je rezervace v systému Czech POINT odboru dopravy a odboru správních a vnitřních možná pouze telefonicky. 

REZERVAČNÍ SYSTÉM NA PŘEPÁŽKÁCH

Po dobu vyhlášení nouzového stavu je upravena možnost rezervace služeb Czech POINT, odboru dopravy a odboru správních a vnitřních věcí.

Rezervace je možná pouze po telefonu na zkrácené úřední dny: PO 13:00 – 16:00, ST 8:00 – 11:00.
Odbor správní a vnitřních věcí: 541422340 (občanské průkazy), 541422311 (Czech POINT) a 541422309 (ostatní)
Odbor dopravy: 541422336 (evidence vozidel), 541422332 (řidičské průkazy)

V  době nouzového stavu ČR, přijatých vládních opatření o volném pohybu osob a o omezení úředních hodin, Městský úřad Kuřim zabezpečuje jen neodkladné úřední záležitosti. Posouzení neodkladných záležitostí mají na starost příslušní referenti dané agendy.

Bezpečí a zdraví každého občana je pro nás vždy na prvním místě.

Za způsobené nepříjemnosti se omlouváme.

POSUZOVÁNÍ PLATNOSTI OBČANSKÝCH PRŮKAZŮ, CESTOVNÍCH DOKLADŮ A ŘIDIČSKÝCH PRŮKAZŮ PO DOBU VYHLÁŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU V ČR

V souvislosti s tímto opatřením upozorňujeme občany:

      1. Občanskými průkazy nebo cestovními pasy, jejichž platnost skončila po dni 1. 3. 2020, mohou občané ČR i nadále prokazovat svoji totožnost, byť jejich platnost skončila,

      2. Osoby, jimž skončila platnost řidičského průkazu během nouzového stavu, mohou i nadále řídit na území ČR motorové vozidlo.

23.3.2020 20:12:43 | přečteno 1299x | Bc. Soňa Šmahelová
load