Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rekonstrukce vodovodu na ulici Úvoz

Uvoz etapa1

V pondělí 9. července začne rekonstrukce vodovodu na ulici Úvoz, což s sebou přinese nutnost uzavírky. Práce budou rozděleny do dvou etap, přičemž druhá etapa má dvě části.

V první etapě (do cca 15. srpna) bude úplně uzavřena polovina ulice Úvoz ve směru od Luční. Ulice Husova a Luční se tak stanou slepými.
Ve druhé etapě bude nejprve uzavřena druhá polovina ulice Úvoz (od Legionářské) a polovina křižovatky Legionářská - Úvoz (vlevo ve směru od nám. 1. května). tato etapa bude trvat asi od 15. srpna do konce září.
Ve druhé části druhé etapy bude uzavřena pouze polovina křižovatky Legionářská - Úvoz (vpravo ve směru od nám. 1. května). tato část by měla být dokončena koncem měsíce října.
Podrobné dopravní značení je na obrázcích níže.

ikona souboruKuřim Úvoz - rekonstrukce vodovodu

Uvoz etapa1

Uvoz etapa2

Uvoz detail

Uvoz etapa2b


3.7.2018 21:17:46 - aktualizováno 10.10.2018 9:17:47 | přečteno 573x | Bc. Soňa Šmahelová
load