Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rekonstrukce pracoviště pasů a občanských průkazů

MUKurim

Městský úřad Kuřim upozorňuje občany, že od čtvrtka 31. 10. 2013 do středy 6. 11. 2013 budou uzavřena pracoviště občanských průkazů a cestovních dokladů v budově  Městského úřadu Kuřim z důvodů rekonstrukce obou pracovišť, a to jak pro nabírání nových žádostí, tak i pro výdej hotových dokladů. V této době nelze žádným způsobem na MěÚ Kuřim, z důvodu odpojení agendových systémů, nabírat nové žádosti o občanské průkazy ani cestovní pasy, rovněž v této době nebude možné vydat žádný doklad již vyhotovený.

Žádost o nový občanský průkaz není vázána na místo trvalého pobytu, lze ji proto podat na kterémkoliv obecním úřadu obce s rozšířenou působností v České republice. Po dobu „uzavření“ pracoviště na Městském úřadu v Kuřimi, můžete tedy podat žádost o občanský průkaz i mimo Kuřim.

Podání žádosti o nový cestovní pas je vázáno taxativně na místo trvalého pobytu, a proto žádost o nový cestovní pas nebude možné v době uzavření pracovišť možné na jiném místě podat.

Poslední úřední den před uzavřením obou pracovišť bude středa 30. 10. 2013, kdy bude provozní doba od 7.30 do 11.30 hodin a od 12.30 do 18.30 hodin. Náhradní úřední den pak bude v pátek 8. 11. 2013 od 7.30 do 11.30 hodin. Od pondělí 11. 11. 2013 budou obě pracoviště opět v plném provozu.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Lenka Krejčová

vedoucí OSVV

24.10.2013 16:25:59 - aktualizováno 5.11.2013 21:11:02 | přečteno 1415x | Bc. Soňa Šmahelová
load