Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Provoz sportovišť v zimě

Clipboard01

V zimním počasí dochází ke změně provozu některých sportovních ploch v Kuřimi. U základních škol na ulici Komenského a Jungmannova se školní hřiště změní za mrazivého počasí v kluziště a hřiště u ZŠ Tyršova s umělou trávou bude přístupné pouze do mínus 5 stupňů Celsia.

Hřiště s umělou trávou u ZŠ Tyršova je i v zimním období otevřeno až do setmění. Pokud však venkovní teplota klesne pod – 5 °C, bude hřiště uzavřeno. Aktuálně se připravuje provoz několika kluzišť v Kuřimi, pokud vydrží počasí, mohlo by být od 17. 1. v provozu kluziště u ZŠ Komenského, jakmile dojde k odklizení sněhu Technickými službami Kuřim, nastříkají plochu vodou kuřimští hasiči. V brzké době by mělo být zprovozněno také kluziště u ZŠ Jungmannova. O stavu a provozu kluzišť ve městě vás budeme nadále aktuálně informovat.

15.1.2013 15:58:21 | přečteno 2143x | Bc. Soňa Šmahelová
load