Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Prodloužení úředních hodin pro vyřízení dokladů

MUKurim

Městský úřad Kuřim vyjde od začátku nového roku vstříc svým občanům prodloužením úřední doby až do 18,30 hodin na několika pracovištích...

Tato příjemná změna se týká vyřizování občanských průkazů, cestovních dokladů, řidičských průkazů a evidence vozidel. Od 1. 1. 2012 budou tedy úřední hodiny na těchto pracovištích v pondělí a ve středu od 7,30 do 18,30 hodin. Radnice se tak snaží ulehčit situaci především lidem, kteří mají dlouhou pracovní dobu.

8.12.2011 15:02:30 - aktualizováno 2.1.2012 1:07:39 | přečteno 2142x | Bc. Radek Jízdný
load