Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Připravme Kuřimsko, jak lépe čelit dopadům změny klimatu v našem městě a okolí

unnamed

Vážení občané Kuřimi, nyní můžete svým názorem přispět ke zpracování adaptační strategie, která zmapuje a zhodnotí zranitelnost města a regionu Kuřimska ve vztahu ke klimatickým změnám. 

Adaptační strategie navrhne opatření, která mají vést ke zmírnění dopadů klimatických změn na život obyvatel města a regionu Kuřimska. Veřejnost se prostřednictvím on-line dotazníku může vyjádřit, jak je podle ní město připraveno na klimatické změny v rámci různých oblastí a jaká opatření by mělo učinit. Anketa zabere přibližně 5 až 15 minut. 

On-line dotazník je k vyplnění zde: https://forms.office.com/r/tE3hrvAZ7q


18.6.2021 8:32:31 | přečteno 259x | Bc. Soňa Šmahelová
load