Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pomozte při zpracování dopravního generelu města Kuřim – vyplňte dotazník

DJI 0669

Společnost DHV Pro v současné době zpracovává pro město Kuřim generel dopravy města, který má identifikovat chování občanů města v městské i mimoměstské dopravě a na tomto základě vypracovat model dopravních vztahů ve městě a doporučení pro zlepšení v této pro Kuřim tak důležité a palčivé oblasti.

Součástí zadání je i vypracování dopravně-sociologického průzkumu kuřimských domácností, tedy dopravního chování občanů Kuřimi a přepravních vztahů ve městě. Základem pro vypracování průzkumu jsou data z dotazníku, který najdete na webu na adrese, uvedené v letáku, který jste našli ve své poštovní schránce. Na každém letáku je unikátní kód. Pokud leták nemáte k dispozici, lze si ho vyzvednout na městském úřadě v Kuřimi na podatelně, u odboru dopravy či pracoviště OP a pasů.

Dostatek správně vyplněných údajů je základem pro návrh případných změn v dopravě tak, aby mohlo být dosaženo pozitivního efektu. Důležité je zadat především informace o pravidelně se opakujících cestách do zaměstnání, s dětmi do škol apod. Dotazník, prosím, vyplňte do 31. 12. tohoto roku. Prosíme o jeho úplné vyplnění tak, aby za každou domácnost byl vyplněn pouze jeden dotazník. Instrukce pro vyplnění jsou přímo v dotazníku. Dotazník je možno rozpracovat, v případě neodeslání a přerušení vyplňování jsou data automaticky uložena a lze se k nim vrátit prostřednictvím zadání stejného odkazu, který se automaticky vygeneruje (odkaz najdete v adresním řádku vašeho prohlížeče, můžete ho uložit v prohlížeči, případně zkopírovat a uložit na jiném místě ve vhodném programu (ve wordu, poznámkovém bloku apod.)

Garantujeme vám anonymitu dle zák. č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Veškeré údaje, které zde uvedete, budou anonymní a bude s nimi nakládáno jen pro potřeby tohoto projektu. Více informací k ochraně osobních údajů najdete na stránkách města Kuřim (Zásady ochrany osobních údajů GDPR - Město Kuřim (kurim.cz).

Za spolupráci děkujeme.


1.12.2021 13:21:11 | přečteno 1264x | Bc. Soňa Šmahelová
load