Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Policie v Kuřimi se vrací do rekonstruované budovy

DSC 4225

Po půl roce působení v náhradních prostorách na Městském úřadu Kuřim se Obvodní oddělení Kuřim Policie ČR stěhuje zpět do opravené budovy v ulici Svatopluka Čecha. Policisty zde čeká zcela nové a moderní zázemí.  

Součástí rekonstruovaných prostor je i nová cela krátkodobého zadržení a nová výslechová místnost. Nově rekonstruované je i zázemí určené občanům, kteří musí na policii vyřizovat své záležitosti, je zde nová čekárna a celkovou obnovou prošla také sociální zařízení pro občany i policisty. Do konce ledna bude kuřimská policie působit ještě v kancelářích na MěÚ Kuřim a od února bude vykonávat službu už v opravené budově na Svatopluka Čecha.

Kontakty:

Obvodní oddělení Kuřim PČR

Svatopluka Čecha 967, 664 34 Kuřim

telefon: 974 626 442

fax: 974 626 442

e-mail: booopkurim@mvcr.cz

9.2.2013 19:50:14 - aktualizováno 9.2.2013 19:51:38 | přečteno 2854x | Bc. Soňa Šmahelová
load