Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Plavecká štafeta měst – reprezentuj své město

WK plavecka soutez mest 2022

Využijte příležitost určenou vodomilům všech věkových kategorií. Přijďte si zaplavat na akci Plavecká štafeta měst ve středu 5. října 2022 na Wellness Kuřim. Každý plavec má možnost vyzkoušet si svoji aktuální formu na stometrové trati a stát se na chvíli reprezentantem svého města v soutěži, kterou organizuje Česká asociace Sportu pro všechny. Tato celorepubliková soutěž je určena pro širokou veřejnost.


Cílem akce organizované městem Kuřim je podpora kondičního plavání ve městě Kuřimi. Vítáni jsou všech věkových kategorií - pro všechny, kteří zvládnou uplavat 100 metrovou trať - od dětí až po dospělé. Zvláště vítáni jsou plavci v důchodovém věku, neboť automaticky zdoláním trati získají pro město plný počet bodů bez ohledu na zaplavaný čas. Více informací čtěte zde: https://www.sportovci-kurim.cz/plavecka-soutez-mest/

WK plavecka soutez mest 2022

26.9.2022 19:32:31 | přečteno 343x | Bc. Soňa Šmahelová
load