Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Oznámení o platbě za komunální odpad

Clipboard01

Od začátku nového roku byl na internetových stránkách města Kuřimi zaveden nový formulář pro upřesnění plateb za odpady. Město se tím snaží usnadnit občanům identifikaci jejich plateb za svoz komunálního odpadu, protože často není zřejmé, za které členy domácnosti byly poplatky za odpad zaplaceny.

V mnoha případech se stává, že v domácnostech s více osobami platí za svoz komunálního odpadu její členové zvlášť. Dosud tak nebylo jasné, za koho byla platba provedena a za koho ne. Nyní bude moci občan, který platbu provedl jako zástupce ostatních členů domácnosti, vyplnit na webu města jména konkrétních osob, za které odvoz a likvidaci komunálního odpadu zaplatil. Formulář pro oznámení o platbě za komunální odpad naleznete zde:

https://www.kurim.cz/cs/mestsky-urad/ekologie-a-odpady/oznameni-o-platbe-za-komunalni-odpad.html

13.1.2013 19:55:27 - aktualizováno 13.1.2013 19:57:58 | přečteno 4603x | Bc. Soňa Šmahelová
load