Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Oznámení o odečtu plynoměrů

1139913785 plynomer

Od konce června začnou v některých částech Kuřimi probíhat odečty plynoměrů. Prosíme majitele o umožnění fyzického přístupu odečítače společnosti MONTGAS, a.s., k plynoměru ve Vašem místě spotřeby. Zpřístupnění plynoměru a fyzickým odečtem předejdete případným reklamacím. V případě, že v uvedené dny nebudete k zastižení, je možné umístit oznámení o stavu Vašeho plynoměru na dveře bytu popřípadě výtahu.

Termíny odečtů:

- pátek 28. června 2013 ul. Školní, U Stadionu

- úterý 9. července 2013 ul. Popkova

- středa 10. července 2013 ul. Brněnská, Nádražní

- středa 17. července 2013 Na Loučkách.

Podrobné informace o časovém harmonogramu odečtů budou zveřejněny v každém bytovém popřípadě rodinném domě. O odečtech v ostatních ulicích budete včas informováni.

26.6.2013 16:45:15 - aktualizováno 21.7.2013 23:07:59 | přečteno 1695x | Bc. Soňa Šmahelová
load