Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Oprava ulice Na zahrádkách

DSC 0443

Rekonstrukce ulice Na zahrádkách, která započala v dubnu tohoto roku, bude trvat o týden déle oproti předpokládanému termínu dokončení. Rada města schválila prodloužení termínu plnění zakázky do 9. srpna 2015.


Pro zajištění náhradního řešení parkování po dobu rekonstrukce město provedlo drobné stavební úpravy ve dvoře kulturního domu a vypůjčilo a upravuje plochu podél ulice Na zahrádkách v úseku stavby nového nákupního centra. Město také v době rekonstrukce umožňuje parkování podél parčíku v „garážovém městečku“ v ulici Na zahrádkách a s příslušnými orgány vyjednalo možnost stání na ulici Legionářská v celém úseku náměstí Osvobození, kde je ve směru ke koupališti zrušen zákaz zastavení po celou dobu rekonstrukce.


NÁHRADNÍ PARKOVACÍ PLOCHY

Vážení spoluobčané,

na základě naší diskuse v kulturním domě jsme na dobu rekonstrukce ulice Na Zahrádkách (IV – VIII 2015) připravili ještě několik dalších ploch, kde je možné parkovat.

  1. Zástupce investora nákupního centra naproti koupališti nám umožnil využití části jeho pozemku. Pás pro kolmá stání v horní části ul. Na Zahrádkách jsme provizorně upravili pro účel stání osobních vozů.

  2. V přední části dvora kulturního domu jsme prostor pro parkování vyznačili a stavebně upravili. Respektujte prosím vymezený prostor.

  3. Podél ulice Legionářská v úseku nám. Osvobození ve směru ke koupališti (od přechodu u bývalé „cukrárny“ až k sídlišti Na Královkách) jsme s příslušnými orgány vyjednali dočasné odstranění zákazu zastavení. Je zde tedy možné podélné parkování. Buďte ale opatrní, snížení rychlosti na této silnici se nám vyjednat nepodařilo.   

  4. Parkovat lze i v „garážovém dvoře“ v ul. Na Zahrádkách – brána se nebude zamykat. Pozor: výjezd z garáží není možné jakkoliv omezovat. V takovém případě by došlo k odtažení vozu. Před omezením provozu v této části ulice vyvěsí dodavatel stavby na bránu garážového městečka upozornění s přesnými termíny.

    Děkujeme za pochopení.

    S pozdravem

    David Holman, místostarosta

 

1.4.2015 11:51:22 - aktualizováno 30.7.2015 15:16:17 | přečteno 939x | Bc. Soňa Šmahelová
load