Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Online diskuse: Co nového na školách v Kuřimi?

DSC 0179 (2)

Školní rok provázela řada epidemiologických opatření k omezení rizik šíření virových onemocnění, která ovlivňují fungování školských zařízení. Současně jsou omezené možnosti pro pořádání rodičovských kaváren a veřejných projednávání, proto srdečně zveme občany, rodiče dětí a přátele škol k živému on-line vysílání diskuse „Co nového na školách v Kuřimi?“


Kdy a kde?

Živé vysílání proběhne v úterý 30. března 2021 od 17:00 hodin na kuřimském YouTube kanálu.

https://www.youtube.com/channel/UCcDCaAdr0tgwNYECAbaJ7ng 

Co se dozvíte?

Vaše otázky můžete posílat na e-mail otazky@kurim.cz nejpozději do 15:00 hod před vysíláním a odpovědi se budeme odpovídat v přímém přenosu. Dotazy můžete klást také v průběhu vysílání telefonicky nebo formou komentářů pod vysíláním. Odpovídat na vaše dotazy ohledně školství jsou připraveni Lenka Novotná, ředitelka MŠ Kuřim, Hana Kočevová, ředitelka ZŠ Tyršova, Richard Mach, ředitel ZŠ Jungmannova a Petr Ondrášek, místostarosta města Kuřimi. Úvodním slovem zahájí starosta Mgr. Ing. Drago Sukalovský. 

Diskutující se zaměří se na otázky spojené s předškolním vzděláváním a základními školami, které zřizuje město Kuřim.

Jaké jsou zavedeny novinky ve výukových programech na základních školách?

Jaká je kapacita mateřských a základních škol v Kuřimi?

Jaké byly provedeny rekonstrukce školních budov a jaké jsou další plány?

Jaké výzvy a překážky k řešení jsou před námi v oblasti školství?

Více zde: https://www.kurim.cz/cs/obcan/skolstvi-a-mladez/verejna-projednavani-ke-skolstvi.html


26.3.2021 18:49:38 | přečteno 1026x | Bc. Soňa Šmahelová
load