Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nominace do ankety Kuřimské kulturní činy 2019

kukuc 2019 plakat A2

Město Kuřim vyhlašuje anketu Kuřimské kulturní činy 2019. Nominace kandidátů do ankety Kuřimské kulturní činy 2019 budou probíhat od 16. 12. 2019 do 31. 1. 2020. Slavnostní večer s vyhlášením výsledků ankety se uskuteční 4. března 2020 v kulturním domě.

Nominační kategorie (nominováni mohou být jednotlivci i kolektivy):
1. Talent roku: Pro mladé umělce (žáky i studenty základních škol, středních neuměleckých škol, ZUŠ) za významný počin v oblasti kultury (soutěže, veřejné produkce apod.)
2. Umělecký výkon: Pro dospělé (včetně vysokoškolských studentů a studentů konzervatoří) občany Kuřimi za výrazný umělecký výkon (soutěže, umělecké přehlídky, vystoupení, vytvoření výtvarného či literárního díla).
3. Dramaturgický počin: Za nejzajímavější dramaturgii (akce, cyklu pořadů, přehlídky, dramaturgie zařízení) roku v Kuřimi.
4. Mecenáš roku: Pro fyzickou či právnickou osobu, která svými finančními prostředky či jinou formou pomoci podpořila nějaký kulturní projekt v Kuřimi.
5. Za vytváření kultury všedního dne: Cena je určena pro fyzickou či právnickou osobu, která vytváří kulturní prostředí pro občany města ve veřejně přístupném prostoru (úřad, prodejna, veřejné prostranství, služba,…)
6. Za propagaci kultury: Za vytváření mediálního obrazu kuřimské kultury, mediální propagaci akcí (novináři, publicisté, televize, weby, profily na sociálních sítích)
7. Za dlouhodobý přínos kuřimské kultuře: Má povahu ceny za celoživotní dílo
8. Mimořádné kategorie (ty mohou nastat vždy, např. někdo napíše román o Kuřimi).
9. Kulturně aktivní senior nebo skupina kulturně aktivních seniorů

Nominovat kandidáty budete moci elektronicky prostřednictvím emailu: jonasova@kurim.cz nebo můžete vhodit nominační formulář do schránek v kulturním domě a v knihovně. Nominace budou spuštěny 16. prosince 2019.

ikona souboruKuKuČ 2019 nominační formulář

ikona souboruKuKuČ 2019 nominační formulář

kukuc 2019 plakat A2

27.11.2019 10:48:39 - aktualizováno 10.1.2020 9:49:13 | přečteno 1747x | Bc. Soňa Šmahelová
load