Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Letní kino nově i Na Komendě

kultura kurim program letni kino A2 srpen

Letní kino se bude kromě tradičního promítání na zámku hrát nově i v areálu ZŠ Komenského. Letní kino v srpnu začíná 10. srpna na zámku a od 24. srpna pokračuje Na Komendě.

Ty největší filmové hity z poslední doby doplněné o nestárnoucí klasiku, zbrusu nové plátno, výkonný projektor a pro ty nejrychlejší VIP plážová lehátka.

Vše o kinu v Kuřimi najdete na webu: www.kulturakurim.cz

kultura kurim program letni kino A2 srpen

22.7.2020 21:57:04 - aktualizováno 5.8.2020 12:49:37 | přečteno 1786x | Bc. Soňa Šmahelová
load