Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kuřimský masopust 13. února

Masopust 2016

Letos opět ve spolupráci s Kuřimským dámským klubem, který připravuje průvod a masopustní veselici. Zabijačkové speciality a prodejní stánky od 10 do 17 hodin na náměstí 1. května. Masopustní průvod masek má sraz ve 13,30 hodin před Kulturním domem, všichni jsou zváni, v maskách i bez masek. Ve 14,30 hodin bude na nám. 1. května soutěž o nejhezčí dětskou masku. Od 20 hodin začíná Masopustní veselice v restauraci U Vágnerů, kde bude hrát kapela Stereo.

Masopust 2016

4.2.2016 10:22:50 - aktualizováno 11.2.2016 12:47:12 | přečteno 760x | Bc. Soňa Šmahelová
load