Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kuřimská cyklostezka 2022

cyklozavod plakat A2 (1) (1)

Cyklistické závody pro děti a širokou veřejnost se konají v sobotu 10. září za vlečkou na konci ulice U Stadionu. Závody pořádá město Kuřim ve spolupráci s Hard Bikers Kuřim. Startuje se ve všech kategoriích. Registrace zdarma. Občerstvení zajištěno. Akce se koná za každého počasí. Registrace závodníků od 12 do 14 hodin. Závody od 14 do 16 hodin.Na závěr vyhlášení vítězů. Nejmladší kategorie vyhlašujeme hned po dojetí závodu.

ikona souboruVýsledky Kuřimské cyklostezky 2022

cyklozavod plakat A2 (1) (1)

26.8.2022 14:53:56 - aktualizováno 11.9.2022 9:29:41 | přečteno 1058x | Bc. Soňa Šmahelová
load