Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kuřim se na jeden den stane součástí E.ON City!

city3

Zcela nový projekt zaměřený na školní mládež i širokou veřejnost můžete navštívit právě ve vašem městě. Do Kuřimi přijede 22. května k základní škole v ulici Komenského E.ON City – Město plné výhod, které přiveze sport, zábavu a energii. 

Výhodné energie pro všechny

Již od 14 hodin bude E.ON City připraveno poskytnout všem jeho návštěvníkům zajímavé tipy nejen o úsporách výdajů za energie, ale i informace o zdravém a ekologickém bydlení. Navíc odmění sto těch, kteří myslí ekologicky. A co pro to musíte udělat? Stačí si s sebou vzít nefunkční, nikoli rozbité, úsporné žárovky, které na místě ekologicky zrecyklujeme ve sběrném boxu Ekolamp a jako odměnu za Vaše ekologické chování získáte jednu novou „úsporku“.

Samozřejmostí  je i možnost se informovat o zajímavé akční nabídce dodávek energií, kterou E.ON City přiváží pouze pro tento den. Veškeré potřebné informace a nabídky získáte v přistaveném E.ON Energy Trucku. Na místě nemusíte nic podepisovat. Vše si můžete v klidu rozmyslet a smlouvu uzavřít prostřednictvím Zákaznické linky.

Návštěvníkům, kteří již mohou využívat výhod zákazníků skupiny E.ON, a to jak prostřednictvím portálu o úsporách energií www.ekobonus.cz, ale i těm, kteří staví či renovují,  se určitě mohou hodit i zvýhodněné nabídky na bojlery Dražice nebo kotle Vaillant. O tom, že šetřit vodou a energiemi se vyplatí, Vás může přesvědčit malý pomocník pro každou domácnost od společnosti Watersaver.

Zábava v E.ON City pro malé i velké

Tím však nabídka E.ON City nekončí. Myslí i na děti a jejich rodiče, kteří si mohou užít spoustu zábavy na jedinečných atrakcích z E.ON Fotbalového parku, štěpit kladivem atom či se vydovádět ve skákacím hradu. Svou aktivní účastí navíc pomůžete i Vámi vybrané základní škole v novém školním poháru E.ON City Cup.  

Sport pro školy

Až 240 dětí  z prvních až pátých tříd vybraných základních škol se v době konání E.ON City střetne v turnaji E.ON City Cup. „Hraje se na veřejných prostranstvích v kruhových arénách z dílny Michaela Rummeniggeho, čímž se tento turnaj stává jedinečným,“ uvedl za marketingové oddělené energetické skupiny E.ON Marek Pagač. „Do turnaje nastupuje 30 dětí za školu a celkem může hrát 8 škol v daný den. A bodově může škole pomoct opravdu každý, kdo projde náš doprovodný program,“ upřesňuje Pagač.

Pokud Vám nevyjde čas a nemůžete přijít, nevadí! Zábava pro celou rodinu pokračuje v sobotu v Boskovicích, kde se koná regionální kolo největšího fotbalového turnaje do deseti let v České republice E.ON Junior Cupu.

Více informací naleznete na www.eonrodinnyfotbalek.cz a www.eon.cz/energieplus.

ikona souboruEon City 22_5_2014


20.5.2014 13:50:31 - aktualizováno 20.5.2014 14:59:03 | přečteno 983x | Bc. Soňa Šmahelová
load