Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kudy povede D43 a obchvat města?

kurim letak uzavirky diskuze

Město Kuřim zve všechny zájemce na představení navrhovaného řešení trasování budoucí dálnice D43 a obchvatu města Kuřim, připravovaných křižovatkách na silnici I/43 a plánovaných oprav silnice II/386 v intravilánu města Kuřim. Presentace se bude konat ve čtvrtek 19. března od 18 hodin ve velkém sále kulturního domu. Navrhované řešení dálnice D43 a další postup představí členové řešitelského týmu územní studie pod vedením Ing. arch. Jakuba Kynčla za přítomnosti náměstka hejtmana JM kraje pro územní plánování Martina Malečka.

Na presentaci se mj. dozvíte:

- kudy by měla dálnice a obchvat města vést a proč

- zda půjde o dálnici nebo silnici I. třídy

- jaká by měla být kompenzační opatření pro ochranu zdraví

a pohody obyvatel Kuřimi

- jaký bude další proces příprav

- v jakém stavu je příprava mimoúrovňových křižovatek na

silnici I/43 a mnohé další.


Zve Drago Sukalovský, starosta Kuřimi

27.2.2020 17:03:44 - aktualizováno 9.3.2020 7:52:47 | přečteno 7064x | Bc. Soňa Šmahelová
load