Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Komunitní projednávání projektu Revitalizace Zámeckého parku

DSC 0211

Srdečně zveme na komunitní projednávání zadání projektu Revitalizace Zámeckého parku. Cílem setkání je sesbírat názory a podněty uživatelů parku na jeho funkce a priority jeho využívání. Sejdeme se v úterý 31. srpna 2021 v 17:00 hodin v prostoru před klubem Escape (Křížkovského 48/2) v případě deštivého počasí se přesuneme dovnitř) za účasti zástupců města ve společnosti projektantky a krajinného architekta.

Přijďte a společně s námi se podílejte na rozhodování a směřování obnovy tohoto cenného prostoru, který je jedinečný svým potenciálem napojení na zámek a historickou část našeho města. Na tomto setkání budete mít možnost osobně sdělit své podněty, kterými budete moci zadání ovlivnit. Pokud se projednávání nebudete moci zúčastnit, a rádi byste nám sdělili vaše připomínky, pošlete vaše podněty na e-mailovou adresu ondrasek@kurim.cz. Těšíme se na setkání s vámi.

Ing. Petr Ondrášek

1. místostarosta


30.8.2021 16:46:11 | přečteno 317x | Bc. Soňa Šmahelová
load