Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Kabelová televize přechází na jiný systém

images

Kabelová televize CZ informuje, že dne 3. 10. 2016 proběhnou rozsáhlé technické úpravy na kabelové síti v Kuřimi (přechod na nový modulační profil QAM 256). Tento technický zásah si vyžádá přeladění Vašich zařízení (televizorů, set-top-boxů). V případě, že se Vám nepodaří naladit Vaše zařízení, kontaktujte naši Zákaznickou linku: 848 800 858. Rádi Vám poskytneme odbornou pomoc.  

Vážení zákazníci,

dne 3. 10. 2016 proběhnou rozsáhlé technické úpravy na kabelové síti v Kuřimi (přechod na nový modulační profil QAM 256).

Tyto úpravy přinesou navýšení přenosové kapacity, které nám umožní:

a) rozšíření MALÉ (nyní Omezené) nabídky o více než 10 TV programů, z toho 5 nových v HD kvalitě

b) rozšíření VELKÉ (nyní Základní) nabídky o více než 13 programů včetně programů v HD kvalitě

a zahraničních programů

c) vytvoření nových programových balíčků, např. SPORT VELKÝ, který obsahuje všechny dostupné sportovní programy (celkem 19).

Věříme, že tyto úpravy budou mít za následek i zlepšení kvality poskytovaných služeb.

Další novinkou je aplikování LCN - logický systém řazení předvoleb TV programů. Programy budou řazeny dle skupin a žánrů – programy České televize, Novy, Primy a poté dle tematických žánrů. Tento systém například odstraní nepraktické seřazení TV programů dle abecedy u některých přijímačů. LCN se uplatní jen v případě, že ho podporuje Vaše zařízení (TV přijímač nebo set-top-box) – bývá uvedeno v manuálech.

Tento technický zásah si vyžádá přeladění Vašich zařízení (televizorů, set-top-boxů). Při ručním ladění je nutné zadat tyto hodnoty:

modulace:QAM 256

symbolová rychlost: 6900

startovací frekvence pro digitální vysílání DVB-C: 338 MHz

startovací frekvence pro analogové vysílání:175,25 MHz

Při automatickém přeladění zařízení není nutnost zadávání těchto hodnot pravidlem.

NOVOU PROGRAMOVOU NABÍDKU ZOBRAZÍTE ZDE

FREKVENČNÍ RASTR PRO DVB-C ZDE

V případě, že se Vám nepodaří naladit Vaše zařízení, kontaktujte naši Zákaznickou linku: 848 800 858. Rádi Vám poskytneme odbornou pomoc.

Věříme, že uvedené změny Vás potěší. Za technické potíže v průběhu těchto úprav se Vám omlouváme.

Vaše KABELOVÁ TELEVIZE CZ s.r.o.

více na: http://www.ktkurim.cz/novinka/prechod-na-novy-modulacni-profil-rozsireni-poskytovanych-sluzeb-2
3.10.2016 9:16:27 - aktualizováno 17.10.2016 8:45:55 | přečteno 2144x | Bc. Soňa Šmahelová
load