Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Informační schůzka - kanalizace Hybešova

DSC 8884

Místostarosta Kuřimi David Holman zve občany na informační schůzku ve věci rekonstrukce kanalizace v ulici Hybešova. Schůzka se koná v pondělí 15. prosince v 17, 30 hodin v kinosálu ZŠ Tyršova.

Vážení spoluobčané,

dovoluji si Vás pozvat na informační schůzku ve věci rekonstrukce kanalizace v ulici Hybešova.

Přípravy na místě mají dle smlouvy s dodavatelem začít již 12. ledna 2015, proto bych Vám rád nyní představil odpovědné osoby, seznámil Vás s harmonogramem stavby a zajistil odpověď na vaše případné dotazy.

Současně bych Vás chtěl informovat i o dalších rekonstrukcích, které se mají realizovat v roce 2015 v blízkosti vaší ulice. Jihomoravský kraj bude rekonstruovat svoji silnici II. třídy v ulici Tyršova a stát bude navíc v létě provádět rekonstrukci železnice. Město Kuřim tedy využije výluk na železniční trati a opraví v té době i svůj most v ulici Hybešova.

Je zřejmé, že všechny tyto práce Vám v roce 2015 moc radosti nepřinesou. Budeme se ale snažit, aby nepříznivé dopady stavebního ruchu, omezení dopravy apod., byly co nejmenší. I proto se musíme vzájemně informovat.   

 

Informační schůzka se koná v kinosále ZŠ Tyršova (vchod do kinosálu je cca 30m vpravo od hlavního vchodu do školy) v pondělí 15. 12. v 17:30 hodin.  

S pozdravem

PaedDr. David Holman

místostarosta


11.12.2014 8:44:44 - aktualizováno 11.12.2014 8:45:28 | přečteno 1108x | Bc. Soňa Šmahelová
load