Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Family Point – místo pro rodinu

logo familypoint

Město Kuřim zřídilo odpočinkový prostor pro rodiče s malými dětmi na Wellness Kuřim. V této útulné místnosti je k dispozici přebalovací pult, mikrovlnná trouba, stoleček s malými židličkami a lehátko pro miminka, dále hračky, knížky a kreslící potřeby. Rodiče mohou využít veřejný internet.

Celá místnost je koncipována jako dětský koutek s kobercem, dětským nábytkem a hračkami. K dipozici je přebalovací pult s podložkou, pohovka pro pohodlné kojení, mikrovlnná trouba pro ohřívání dětských jídel, dětská jídelní židle a odkládací lehátko pro miminka. Rodiče mají možnost získat potřebné informace o službách pro rodiny s malými dětmi a další důležité informace prostřednictvím veřejného internetu. Vedlejší místnost slouží jako úschovna kočárků. Město Kuřim získalo na zřízení projektu "Family Point Kuřim" finanční podporu z dotačního programu Jihomoravského kraje s názvem " Podpora pro-rodinné politiky na úrovni obcí pro rok 2011". Více informací o tomto projektu naleznete na www.familypoint.cz.

Provozní doba Family Pointu na Wellness Kuřim je od pondělí do pátku 8 - 21 hodina v sobotu a neděli 9 - 21 hodin.IMG 0891

Family POINT 2

IMG 0890

4.3.2012 15:27:26 - aktualizováno 4.3.2012 15:48:48 | přečteno 1744x | Bc. Soňa Šmahelová
load