Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Dotazník - bioodpad

vyrd11 701biomat airbox family plny

V příloze naleznete dotazník, který má zjistit zájem o třídění a sběr bioodpadu v Kuřimi. Ti, kteří projeví zájem tento systém využít, získají odpadní nádobu na bioodpad o objemu 240 l formou zapůjčení od Města Kuřimi. Tento systém sběru by probíhal obdobným způsobem jako svoz nádob na směsný komunální odpad. Pro vás občany to nebude znamenat žádné poplatky navíc. Stávající poplatek za svoz komunálního odpadu by v sobě zahrnoval i tuto novou službu.

Dotazník najdete v odkazu:

http://www.survio.com/survey/d/K5P7U2G6A2M5N7L8D

nebo

v sekci Městský úřad - Ekologie a odpady: https://www.kurim.cz/cs/mestsky-urad/ekologie-a-odpady/


Co do nádob na bioodpad patří: tráva, plevel, seno, sláma, listí, dřevní hmota, hobliny, piliny, jemné nebo nadrcené větve, jadřince, pecky z ovoce, slupky z citrusových a jiných plodů, kávové filtry a ubrousky, zbytky pečiva a obilnin, odpad ze zeleně v domácnosti, skořápky z vajec a ořechů, čajový odpad, čajové sáčky.

Co do nádob na bioodpad nikdy nedáváme: živočišné zbytky, maso, kosti, kůže, exkrementy masožravých zvířat, tekuté zbytky jídel, oleje, uhynulá zvířata.

17.3.2014 9:23:33 - aktualizováno 24.3.2014 10:42:53 | přečteno 3039x | Bc. Soňa Šmahelová
load