Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Den národnostních menšin

kurim den narodnostnich mensin 2022 banner wellness
Tradiční akce plná dobrého jídla od kuřimských národnostních menšin se koná v neděli 18. září od 14 hodin na nádvoří kuřimského zámku. Bohatý kulturní program a tombola. Pořádá Město Kuřim a Římskokatolická farnost Kuřim za podpory společnosti TE Connectivity a Jihomoravského kraje.

14:00 Zahájení 

14:10 Vystoupení dětí ze ZŠ a MŠ Kuřim

15:00 FRAN GERBIČ - slovinský pěvecký sbor

15:30 K DUR - kuřimský pěvecký sbor

16:15 PONK - hudební skupina

17:30 BOHATÁ TOMBOLA

18:30 THE PEOPLE - hudební skupina

Po celé odpoledne: kulinářské speciality kuřimských národnostních menšin a mimořádná možnost komentovaných prohlídek interiéru kostela sv. Maří Magdaleny a vyhlídek z věže kostela s průvodcem.

Pořádá Město Kuřim a Římskokatolická farnost Kuřim ve spolupráci se společností TE Connectivity a podporou Jihomoravského kraje. Vstup volný, občerstvení zajištěno.
kurim den narodnostnich mensin 2022

2.8.2022 15:37:52 - aktualizováno 13.9.2022 11:31:48 | přečteno 1646x | Bc. Soňa Šmahelová
load